Topp1

Börja spela

37684740194 f4584c8cf6 o

Börja spela innebandy med Offensiv Lidingö!

Offensiv Lidingö välkomnar barn och ungdomar födda 2002 - 2011 till respektive åldersgrupp, samt barn födda 2012 till Innebandy och lek. Det går bra att börja mitt i en termin.

Vänligen kontakta:

Pojkar 01: Stefan Gantelius, 070-797 61 72, stefan.gantelius@gmail.com

Pojkar 02: Marcus Ehrenpreis, marcus_ehrenpreis@hotmail.com

Pojkar 03: Magnus Tell, 070-951 72 36, magnus_tell@yahoo.com

Pojkar 04: Marit Mobedjina, marit_mobedjina@gmail.com

Pojkar 05: Axel Oweling, axel.oweling@telia.com

Pojkar 06: Joakim Sedenberg, daniel.stigberg@coor.com

Flickor 06/07/08: Michael Berglund, mb@incentive-as.com

Pojkar 07: Örjan Runevik, pojkar2007.offensiv@gmail.com

Pojkar 08: Henrik Örnhammar, henrik.ornhammar@gmail.com

Pojkar 09: Joakim Sedenberg, daniel.stigberg@coor.com

Flickor 09/10: Andreas Theorell, a.theorell@gmail.com

Pojkar 10: Daniel Karlsson, karlssondaniel319@gmail.com

Pojkar 11:Gabriella Rosberg Berggren, gabriella.berggren@aller.com

Pojkar 12:Lars Svensson, lasv@telia.com

Flickor 12: Lars Svensson, lasv@telia.com

Innebandy och lek: Josefin Möller, josefin_mei@hotmail.com


Nya medlemmar registrerar sig via denna länk:

https://member.myclub.se/pub/forms/2072/HOCLptObA3/

Md coop logo webb
Md kvarters
Md tbs media
Md anlit
Md central hygien
Md klippoteket webb
Md worksafe
Md sigbladh
Md p e
Md olofsfors
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub