Topp1

Bli Medlem

37684740194 f4584c8cf6 o

Börja spela innebandy med Offensiv Lidingö!

Offensiv Lidingö välkomnar barn och ungdomar födda 2002 - 2014 till respektive åldersgrupp, samt barn födda 2014 till Innebandy och lek. Det går bra att börja mitt i en termin.

Vänligen kontakta:

Pojkar 04: Marit Mobedjina, marit_mobedjina@gmail.com

Pojkar 05: Axel Oweling, axel.oweling@telia.com

Pojkar 06: Daniel Stigberg, daniel.stigberg@coor.com

Flickor 06/07/08: Jan-Erik Holmqvist, info@stjarntryck.se

Pojkar 07: Örjan Runevik, pojkar2007.offensiv@gmail.com

Pojkar 08: Henrik Örnhammar, henrik.ornhammar@gmail.com

Pojkar 09:Daniel Stigberg, daniel.stigberg@coor.com

Flickor 09/10/11: Andreas Theorell, a.theorell@gmail.com

Pojkar 10: Daniel Karlsson, karlssondaniel319@gmail.com

Pojkar 11:Gabriella Rosberg Berggren, gabriella.berggren@aller.com

Pojkar 12: Robin, Salazar robinsthlm@gmail.com

Flickor 12: Josefin Möller, josefin_mei@hotmail.com

Pojkar 13: Josefin Möller, josefin_mei@hotmail.com

Flickor 13: Josefin Möller, josefin_mei@hotmail.com

Innebandy och lek: Josefin Möller, josefin_mei@hotmail.com


Nya medlemmar registrerar sig via denna länk:

https://member.myclub.se/pub/forms/2072/HOCLptObA3/

Sponsorer

Vill du också synas här?
Kontakta styrelsen.

Md coop logo webb
Md kvarters
Md sk rmklipp
Md klippoteket webb
Md tbs media
Md anlit
Md central hygien
Md worksafe
Md sigbladh
Md p e
Md olofsfors
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub