Styrelse
Header sociala medier

Styrelsen för säsongen 2022 / 2023

Styrelsen har sammanträde en gång per månad.
Vill man ta upp något går det bra att kontakta styrelsens medlemmar enligt nedan kontaktuppgifter.

Önskas tillgång till styrelseprotokoll eller andra handlingar vänligen kontakta Ordförande och Kassör i ett gemensamt mail.


OrdförandeMobillMail
Daniel
Stigberg
070-545 24 23daniel.stigberg@ibflidingo.se


KassörMobilMail
Viveka
Hanno
072-736 06 40
ekonomi@ibflidingo.se


LedarmöterMobilMail
Cecilia
Klinth
070-264 63 74cecilia.klinth@ibflidingo.se
Christoffer
Wallin
072-222 85 94

christoffer.wallin@ibflidingo.se
Jan-Erik
Holmqvist
070-731 96 09jan-erik.holmqvist@ibflidingo.se
Thomas
Wihlborg
073-031 24 65thomas.wihlborg@ibflidingo.se
Jonas
Löfgren
076-617 08 29jonas.lofgren@ibflidingo.se
ValberedningMobilMail
Magnus
Tell
070-951 72 36
magnus_tell@yahoo.com
Michael
Bernhardtz
073-397 10 66
mbernhardtz@deloitte.se

Sponsorer

Vill du också synas här?
Kontakta styrelsen.

Md coop logo webb
Md cab41b8b072053584102f8567f6ecce5
Md sk rmklipp
Md kvarters
Md klippoteket webb
Md tbs media
Md eo logo blue stacked
www.easyo.se
Md enenda 2
www.enenda.se
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub