Styrelse
Topp1

Styrelsen säsongen 20/21


Ordförande:

Christoffer Wallin
cw_45000@yahoo.se
072-222 85 94


Kassör:

Magnus Tell
magnus_tell@yahoo.com
0709517236


Ledarmöter

Magnus Tell
magnus_tell@yahoo.com
0709517236

Marit Mobedjina
marit.mobedjina@gmail.com
0709824813

Josefin Möller
josefin_mei@hotmail.com
0703156817

Jan- Erik Holmqvist
info@stjarntryck.se
070 731 96 09

Anna- Karin Danielsson
annakarind70@gmail.com
072 381 89 25

Cecilia Klinth
c.klinth@gmail.com
0702646374

Daniel Stigberg
daniel.stigberg@coor.com
0705452423


Suppleant

Michael Bernhardtz
mbernhardtz@deloitte.se
0733971066


Valberedning

  • Lars Svensson, lasv@telia.com
  • Caterine Lindwall, caterine@envoy.se


Protokoll från styrelsemöten och årsmöten:

  • Önskas tillgång till tidigare styrelseprotokoll, vänligen kontakta ordförande.

Sponsorer

Vill du också synas här?
Kontakta styrelsen.

Md coop logo webb
Md kvarters
Md sk rmklipp
Md klippoteket webb
Md tbs media
Md anlit
Md central hygien
Md worksafe
Md sigbladh
Md p e
Md olofsfors
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub